Müük Muu (maa), Chunox Village, Corozal Town, Belize, Chunox, Corozal District, Belize C.A

Müük - Cod. 36808

  • Tüpoloogia: Muu (maa)
  • Piirkond: 38040.500 m²
  • Tubades: NA
  • Põrand: NA

Pindala on 1/2 Chunoxi linna piires ja poolel väljaspool linna piire. Chunoxi veeliini saab importida kulinaaret. Jõele tee on valitsuse tee, ja elektrienergia peaks laienema maanteedeni, kui küla laieneb. Lähim naaber on umbes 1/2 miil kaugusel, ligikaudu.
       Jõgi ühendab Progresso laguuni Laguna Secaga, nende vahel 7 miili kaugusel. Kinnisvara on umbes 2 kvartali kaugusel Laguna Secale, mis tühjendub Chetumali lahte ja Kariibi meri. Jõgi on ainulaadne omadus, et see voolab mõlemat moodi.
       9,4 aakrit jagatakse ligikaudu kolmandikku. Kolm aakrit on pargis nagu atmosfäär, kus tiffi muru (nagu rohelise rohi panemine) läheb vette. Bermuda rohi õitseb edasi veest. Kümne Bullet puu on küpsetanud ülejäänud tipptaseme ökosüsteemi, kus mõned neist asuvad rajad ja avatud alad. Ida piir on ülestõstetud valitsuse tee, mida saab sõita 20 aastat tagasi. Nendel päevadel on taimede kaudu tunnel. Sama lõunapiiril.
Hiljutine puhastus jäi paar põletatud plaastrid, kuid tiff muru juba tagasi tulles. Mahajäetud Maya kogukonda saab uurida jõest, mis ulatub Progresso laguuni, umbes 2 miili kaugusel varast. Palju tööd on tehtud ja vara on hoitud puhtana ja valmis arendamiseks.

REGISTREERITUD KÜLASTUSI SEE TEADE PIIRKONNAS

Külastused vastavalt päritoluriigile

Kuupäevavahemiku muutmine

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


REALIGRO FREE ADVERT
Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Tühista
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB